Hlavní navigace

Názor k článku Televizní vysílání bude personalizované. A reportéry budeme my sami od A.S. Pergill - Nikoli. Váš problém je neschopnost pochopit fakt, že...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 5. 2018 12:31

  A.S. Pergill (neregistrovaný) ---.med.muni.cz

  Nikoli. Váš problém je neschopnost pochopit fakt, že v době, kdy naše "veřejnoprávní" televize blábolila o "jistém vítězství" Clintonové, vítězil Trump ve státech, které Demokraté považovali za jisté a tím drasticky klesla pravděpodobnost jejího zvolení. Což by nestranně informující médium muselo konstatovat. A ČT blábolila o vítězství Clintonové i tehdy, kdy měl Trump v kapse nadpoloviční většinu volitelů a většina jiných zdrojů to konstatoval (a Clintonová s ostudou utekla). Kritizovala to v té době spousta lidí, kteří konfrontovali bláboly veřejnoprávní ČT se zpravodajstvím z jiných zdrojů.
  Kdyby nic jiného, tak soudruzi předvedli svou naprosto neschopnost zvládnout triviální počty (konkrétně sčítání a násobení).

  To, že se nějací členové sboru volitelů "vzbouřili" a hlasovali jinak, než jak byli pověřeni, je skutečnost (dohledatelná ve zpravodajství, pokud něco takového ovládáte).

  Bez ohledu na stínění nebo nestínění platí ono známé "koho chleba jídáš, toho píseň zpívej". Na "veřejnoprávníky" je třeba hledět tak, jako jsme hleděli na reportéry Rudého Práva, nebo komunistické televize - jako na hlásné trouby momentálně panujícího režimu.

  A když jsme u té různorodosti: Více pravdy se asi dozvím sledováním médií, jejichž prachatí majitelé si jdou vzájemně po krku, než z vládou vydržovaného "veřejnoprávního" média. To vůbec nemá cenu sledovat.

  Komunistická ČT nebyla veřejnoprávní. Pokud se jí dovoláváte, tak fakticky ukazujete, že dnešní veřejnoprávní televizi chápete jako dědice té komunistické režimní hlásné trouby.

  Záznamy atd. Jen ukazuji, že ke vzniku něčeho podobného není "veřejnoprávní" televize vůbec zapotřebí.

  Na "sledování, co se děje" máme zpravodajské agentury.

  Jinak já nepotřebuji nic překrucovat. Vaše příklady toho, co má dělat veřejnoprávní televize (to samé, co dělala ta komunistická totalitní) hovoří samy za sebe. Současně nejste schopen vyjmenovat cokoli smysluplného, co by "veřejnoprávní" televize měla dělat a nikdo jiný to dělat nemohl.