Hlavní navigace

Názor k článku Televizní vysílání bude personalizované. A reportéry budeme my sami od A.S. Pergill - si myslím, že ve skutečnosti zdrojem vašich informací...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 5. 2018 8:22

  A.S. Pergill (neregistrovaný) ---.med.muni.cz

  si myslím, že ve skutečnosti zdrojem vašich informací byla „nějaká Máňa“.
  Tou "nějakou Máňou" byla centrální volební komise USA, jejíž obraz a zvuk měly televizní stanice k dispozici (včetně ČT). Jen si soudruzi z ČT nebyli s to včas uvědomit, že ta "dáma" opravdu prohrála.

  Stěžovali si i jednotliví členové Rady pro televizní a rozhlasové vysílání. Včetně konstatování, že komerční televize informovaly objektivněji a svižněji.

  Pokud nechápete rozdíl mezi každoročním hlasováním pro něco a prohlasováním zrušení mandatorního výdaje (přinejmenším co do obtížnosti), tak byste měl vrátit občanku.

  Pravdivost zpravodajství komunistické ČST a současné ČT je přibližně srovnatelná.
  Navíc jste kousek výš básnil o: ...40 nebo 60 let staré zpravodajské záznamy, dokumenty nebo třeba záznamy inscenací... coby příkladu toho, co má dělat veřejnoprávní televize a přitom jde o materiály, vyrobené komunistickou totalitní ČST.

  Poplatky za ČT se platí ze zákona měsíčně, najděte si to a nehlásejte bludy. Dokonce to udělali tak, že pokud to někdo platí přes SIPO (inkaso), tak to musí jít okamžitě zaplatit, protože je tam o hodně dřívější termín, než termín zaplacení SIPO.
  35 Kč je poplatek za složenku, 10 platíte za SIPO. Ani ostatní platby nejsou zadarmo (i převod z účtu, platba kartou atd.), většina z nich je někde mezi. Dá se to najít, pokud umíte hledat.