Hlavní navigace

Názor k článku Tomáš Čupr: Rohlík.cz se rozšíří do Maďarska, nejvíc peněz jsme propálili při učení od Petr Brno - Na Rohlíku mi začíná vadit, jak se snaží...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 5. 9. 2018 18:34

  Petr Brno (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Na Rohlíku mi začíná vadit, jak se snaží zavděčit pokaždé, když se strhne nějaká pseudoaféra různých "ekolidiček" a pak to jde na úkor služeb zákazníkům apod. Teď třeba ekofanatici hromadně spamují ohledně plastů a jsou schopni řešit, že Rohlík (zcela logicky) zabalí třeba vejce do sáčku, aby při poškození nedošlo v tašce ke znehodnocení nákupu a Rohlík bude řešit jak to zase udělat jinak. Měli by raději řešit sortiment, chybí jim tam v mnoha položkách výběr nebo je výběr postaven na jedné normální položce a proti tomu předražené farmářské eko bio. A nic mezi tím. A pak samozřejmě nastává problém, když se to vyprodá a není jiná varianta (což se stává nezdravě často)
  Navíc když si člověk něco zvykne kupovat, tak pak přehážou půlku sortimentu, takže často je nákup u nich jen kompromisem.
  Jinak jako fajn v podstatě nikdo jiný neumí v Brně dovézt nákup řekněme během 2-3 hodin, když to člověk potřebuje a nemůže či nechce jít do obchodu.
  Ale skladba sortimentu by si zasloužila vylepšit, jestli chtějí oslovit více zákazníků. Ne každý je hipster nebo ekofanatik (což teda je zajímavé, že tihle lidé tam ve velkém nakupují, když se nákupy rozvážejí "zlými" auty ;-)