Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Trapný padesátky: jak rezignovat na poslední zbytky důstojnosti od anonym - Nádherná politická agitka, soudruhu. Aneb jen vy se...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 9. 2017 0:22

  bez přezdívky

  Nádherná politická agitka, soudruhu. Aneb jen vy se dokážete dostat od kritiky bl*bě natočeného seriálu ke zkrachovancům a zaprodancům. A je vidět, že vám to "politicky myslí" - na všechna místa byste dosadil podobně postižené soudruhy, jako jste vy :-)

 • 11. 9. 2017 12:41

  spyko

  Ale vždyť dnes u ČT už o nic jiného nejde,jen o vysávání peněz,tento moloch už je roztáhnutý přes všechny radoby umělce,všichni přikyvují a plácají nesmysly uplně mimo mísu,neb ji mají místo mozku,zaprodali by vlastní matku,scenáristé-kde by se vzali,zaplatí se každému kdo něco vysyslí,lozit po náměstích a vykřikovat hesla proti zdravému rozumu,mužatky ,termo muži,uchyli a pedofili-výkvět elity národa,tzv.zastánci a propagátoři lidských práv,kteří hlavně zapomněli na povinosti , práva a názory těch druhých,správně to udělali v polsku,PIS vyhodila všechny menegery a redaktory a nabrali nové,kteří jim teď poklonkují,přeji to i ČT-aspoň by věděli,že ty koryta nejsou jistá!