Hlavní navigace

Názor k článku Ukradené registrace: Přátelé Sony, bděte! od Martin - Božíčku, tenhle článek je plný nesmyslů. Ty nejdůležitější: 1)...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 5. 2011 6:58

  Martin (neregistrovaný) ---.154.net-connect.cz

  Božíčku, tenhle článek je plný nesmyslů. Ty nejdůležitější:

  1) Není pravda, že Sony uživatele neinformovala. Naopak ode dne napadení na svém blogu zveřejňuje DENNĚ podrobné informace o případu. Stačí si to ověřit. Týden trvalo, než Sony zjistila rozsah škod, ale informace podávala neustále.

  2) K žádným problémům se sítí dříve nedocházelo. To, že je jednou za měsíc na pár minut služba nedostupná, je zcela běžné. Stejné je to u konkurenčního Microsoftu a Xbox Live (který měl mimochodem před časem stejný čtrnáctidenní výpadek).

  3) Na PSN je sice přes 70 milionu účtů, ale skutečných uživatelů je zlomek, protože spousta z nich má několik účtů pro přístup k obsahu z jiných zemí. Běžně mají uživatelé účet vlastní země, UK a USA, mnohdy i japonský.

  4) Skupina Anonymous rozhodně není hlavní podezřelý, vyloučila to dokonce samotná Sony v jednom ze svých prohlášení na Blogu (ze kterého autor evidentně nečerpal, jinak by tady nepsal takové bludy).

  Blábolů je ve článku mnohem víc, ale tyhle přímo bijou do očí. Když už autor chce psát o něčem, o čem nemá ani páru, měl by čerpat z jiných zrojů než z Blesku nebo TV Nova. Ostuda novinařiny.