Hlavní navigace

Názor k článku UPC překlopilo v Sušici analogový kabel na digitál, nabídne tu až 150 programů od Pamětník - Výše uvedené zkušenosti jsou osobní? A v které...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 1. 2015 18:38

    Pamětník

    Výše uvedené zkušenosti jsou osobní? A v které lokalitě? Měl jsem za to, podle vlastní zkušenosti, že je to běžně jinak.

    Na vícenásobnou celou placenou službu UPC sice musí mít abonent patřičný počet TV se slotem pro CI modul, ale ty mu UPC poskytne jako zápůjčku za jednorázovou vratnou zálohu 200.-Kč. Sám mám v užívání 4 takové páry, ale dá se jich prý získat i více. Stejně asi není moc domácností, kde provozují více než 4 TV s maximální programovou nabídkou. Na příjem desítek základních stanic na dalších televizorech potom postačuje jen DVB-T tuner, nebo STB. Je sice pravdou, že si UPC nechá za každou další zásuvku zaplatit extra, ale když někdo zvládl rozbočovat signál z antény, tak stejná pravidla platí i pro rozbočování DVB-C.

    Výše uvedené podmínky vícenásobného příjmu DVB-C od UPC není snad problém splnit. Neplatí to ovšem pro přestárlé skleněnky s analogovým tunerem, to je zkrátka daň době digitálu.