Hlavní navigace

Názor k článku V Číně nasazují rozšíření Velkého bratra. „Sociální kredit“ má rozhodovat o občanech od * - Tohle psal nějaký novodobý soudruh politruk. Soudruh autor...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 18. 4. 2018 10:08

    * (neregistrovaný) 193.35.105.---

    Tohle psal nějaký novodobý soudruh politruk. Soudruh autor sice vidí věci tak nějak správně ideologicky, ale o problematice mnoho neví. Socialismus, nepřítel zřízení, pindy by mu šly.

    Jak je to ve skutečnosti například dnes, v kulturně velmi podobném, ale ideologicky bezvadném Tchajwanu? Tam bez hodnocení, kreditů, historie, dobrozdání, pochval nedáte ani dítě do lepší mateřské školky. To je prostě jihovýchodní Asie.

    A odbočím k "reportáži" ČT, co jsem viděl před asi dvěma měsíci: totalita, zlý stát atd., jádem bylo, že v Číně chtějí do 4 let zavést stanovený počet kamer sledující veřejný prostor. Nu, přepočteno na obyvatele, těch kamer chtějí mít 1/4 co mají v přepočteno na obyvatele v Britanistánu už dnes. Kde, a tím se vracíme k článku, vás bez dobrého hodnocení a doporučení nevezmou ani jako zahradníka. Stejné platí pro lepší školy.