Hlavní navigace

Názor k článku V kauze Tojecool.cz padla první žaloba. Na nás... od sirien - Co může být víc cool, než používat Wikipedii...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 5. 2012 1:49

  sirien (neregistrovaný) ---.86.broadband13.iol.cz

  Co může být víc cool, než používat Wikipedii jako důkazní materiál žaloby :D

  Ta žaloba je vůbec zábavný čtení.

  Místo toho aby drželi huby, tak v ní vlastně ještě všem řikaj, za co všechno by měli jít sedět - myslim že by nebylo od věci jí někde hezky veřejně vystavit a pěkně šířit jen tak, jak je :)

  V 15:12 poslali mail s žádostí o stažení článku do 15:30 (téhož dne). Dali jim na to celejch 18 minut, to zní jak z c-čkový gangsterky.
  V 17:44 "žádost" zopakovali, tentokrát požadovali stažení do 18:00. Lhůta se očividně zkracuje...
  A po žádosti o odůvodnění své žádosti svou žádost odůvodnili zopakováním své žádosti a očividně jim to připadá dostatečné. Wow.

  http://www.iinfo.cz/projekty/lupa/redakce-lupa/ - tahle stránka (přesně tahle) je prosím pěkně také uvedena mezi "důkazy". Ehm.

  Údaje se rozšířilY. Ty údaje, rodu mužského, neživotného.
  Právník si stěžuje, že článek rozdmýchává nesnášenlivost k právníkům - ani nemusí, právníci to očividně dokáží sami. Z podstaty by to měli být sečtělí a vzdělaní jedinci kteří svým vzděláním a intelektem hájí zájmy klienta, ve skutečnosti to jsou očividně analfabeti neznalí pravopisu, jenž se vyučuje na základní škole.

  Od kdy je trestní stíhání těžkou újmou?
  Resp. odkdy je požadavek trestního stíhání (tj. procesu v němž policie ČR a justiční systém docházejí zjištění, zda byl či NEBYL spáchán trestný čin) těžkou újmou? Zvlášť pro právníka? Nejsou ty Rathovi podržtažky náhodou tak trochu baby?
  Na druhou stranu, co čekat od poskoků hulváta kterej nesnese ani jedinou lehkou facku...

  Stažením článku ze zdroje (po mnoha týdnech od zveřejnění) se zabrání jeho dalšímu šíření jo? A s timhle názorem chce ten pán prokazovat, že si zaslouží dostat dvě mega za webovou stránku, jo?
  Myslim že tahle část samotného trestního oznámení by mohla hned sloužit jako první, a poměrně pádný, důkaz obhajoby...

  Myslim, že se nějakej soudce ještě dobře "nasměje".