Hlavní navigace

Názor k článku Václav Kasík čelí dalšímu obvinění Rady ČRo, že porušil zákon od anonym - Zase ten známý dvojí metr. Cituji z článku: ,,Václav...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 11. 2008 8:18

  bez přezdívky
  Zase ten známý dvojí metr. Cituji z článku:

  ,,Václav Kasík již v srpnu prohlásil, že o minulosti svého sekretáře nevěděl a byl tedy uveden v omyl. Radní si nechali na problém zpracovat tři právní posudky a všechny podle místopředsedy rady Ladislava Jíši konstatují, že Křivkovo jmenování nebylo v souladu s lustračním zákonem. "Rada ČRo se k celé záležitosti vrátí na svém prosincovém veřejném zasedání, kde posoudí případnou odpovědnost generálního ředitele ČRo jako statutárního orgánu," shodli se radní. Další jednání si Rada ČRo naplánovala na 17. prosince."

  TEDY KASÍK SE MÝLIT NESMÍ A JE MU ZNOVU VYHROŽOVÁNO !!!

  Ovšem nyní POZOR ! Cituji z prohlášení rady ČRo na serveru ČRo:

  ,, ....jednalo o upozornění hodnotitele vysílání ČRo Radio Wave, které, jak se později ukázalo, uvedlo členy Rady ČRo v omyl. Na základě skutečnosti, že hodnotitel použil nepřesný překlad a správně neurčil charakter hudební skupiny, mu nebyla příslušná odměna vyplacena a Rada je připravena z ní vyvodit důsledky."

  RADA, TA SI MÝLIT MŮŽE. Kdo má právo diktátorům vyčítat jejich chyby, že ?

  Cituji znovu ze serveru digizone z prohlášení pí Jaklové:
  ,,Rada Českého rozhlasu netušila, že analytik Radek Vogl, kterého si najala na hodnocení vysílání Radia Wave, zároveň pracuje jako asistent poslankyně Lenky Mazuchové (ČSSD). Serveru DigiZone.cz to sdělila mluvčí a místopředsedkyně rozhlasové rady Dana Jaklová. "Pan Vogel absolvoval výběrové řízení. Byl Radou vybrán. Další prověřování kandidátů Rada neprováděla a vámi uváděná skutečnost jí nebyla známa," odpověděla mluvčí na dotaz DigiZone.cz.
  "

  Takže jeden se smí mýlit, druhý se mýlit nesmí ! Jednomu se vyhrožuje. Druhý bude v pohodě ?

  ODVOLAT RADU ČRo !!!!

  (I když samozřejmě estébák tam nemá, co dělat, stejně jako jinde nemá, co dělat nějaký hodnotitel z Moskvy, akorát, že na toho druhého, nemáme paragraf...)