Hlavní navigace

Václav Štrupl se stává šestým partnerem v cirkusu Miton

Jan Beránek

Spoluzakladatel agentury H1 se přes Bonami dostal až do vedení severočeské investiční skupiny.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Devětadvacetiletý Václav Štrupl se stává druhým mužem, který se připojuje ke čtveřici, která projekt Mitonu před patnácti lety zakládala. Už v roce 2013 totiž skupinu rozšířil Tomáš Hodboďkterý předtím stál za srovnávačem cen Heureka.cz. 

Štruplova cesta byla trochu klikatější, ale přináší zkušenosti z internetové agentury, kterou před pěti lety s dalšími spoluzakladateli prodal firmě Ataxo. Před dvěma lety založil nákupní klub Bonami, jehož obrat loni podle údajů firmy překonal sto milionů korun a dnes už funguje i v Polsku a na Slovensku

“S partnery v Mitonu se znám už hodně let a během bezmála tříleté spolupráce na Bonami.cz jsme si vyzkoušeli, že nám to dobře funguje i v pracovní rovině,” vysvětluje Štrupl, který zůstává stále jako šéf Bonami, ale zároveň bude v Mitonu pomáhat s hledáním a rozvojem nových projektů.  

“Je pro nás klíčové do týmu průběžně přivádět schopné lidi a ty si dlouhodobě udržet. Proto jsme po mimořádném představení v Heurece nabídli partnerství Tomášovi Hodboďovi a proto náš cirkus posílí Václav Štrupl,” komentuje změny Michal Jirák z Mitonu.