Hlavní navigace

Názor k článku Videoreklama na Internetu zatím neprorazila, slyšet o ní ale je od petr - Řekněte upřímně proč si všichni provozovatelé webů myslí...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 18. 5. 2010 21:37

    petr (neregistrovaný) ---.nsys.cz
    Řekněte upřímně proč si všichni provozovatelé webů myslí že my jejich čtenáři musíme povinně snášet záplavy odporných především flashových reklamních sviňáren které nám cpou v čím dál větším množství a tím nám zatěžují linky, zvedají nám odběr elektřiny a hlavně nás nasírají tak, že začneme blokovat všecko co se dá Adblockem bloknout ? A že toho bloknout jde hodně, dokonce i textové reklamy od Google a podobných služeb a dokonce se daří i ty reklamy před videem, když se chce, na to vemte jed :-)

    Až provozovatelé webů donutí zadavatele reklam k tomu aby se krotili a aby třeba za jejich reklamy lidem platili za to že je vidí, dejte vědět. Do té doby si budu dál piplat svůj už velmi dobrý adblock filter. Spousta lidí totiž používá k přístupu na internet mimo jiné také mobilní připojení, pokud nemají jinou možnost a tam jak jistě víte narážejí na FUP a na pomalost připojení a jsou vděční za každý ušetčený bit.