Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku VoIP operátor Fayn: Potíže po změně technologie se týkají asi 3 % klientů od kendy - Ještě jsem zapoměl napsat, že teď mám firmu...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 5. 7. 2013 16:18

  kendy (neregistrovaný) ---.81.broadband3.iol.cz

  Ještě jsem zapoměl napsat, že teď mám firmu Mikrotech. Původně jsem se zaregistroval u firmy SBOHEMPEVNÁLIN­KO.CZ, ale jelikož když jsem se chtěl přihlásit do jejich samoobsluhy, tak mi stále Firefox psal, že se může jednat o podvodné stránky a i pokud si sem jistý, že provozovatele stránek znám, dobrá banka, nebo poskytovatel nechtějí to povolení, které to po mně chtělo. Tak jsem začal hledat reference na netu a zjistil jsem, že je to pouhý přeprodejce Mikrotechu a ceny jsou daleko větší než od přímého poskytovatele Mikrotech, tak jsem to honem zrušil a registroval se přímo. A HLAVNÍ VÝHODU mám nyní v tom, že Mikrotech poskytuje SUPERCASH. Pokud někdo nemá účet v bance jako já, stačí si kliknout vklad přes supercash, vyleze mi čárový kód a zajdu si naproti do obchodu a za pár minut mám na účtu peníze. U Fayn jsem musel čekat několik dnů, než jim to přijde slouženkou na účet. Tohle je pro mě VELKÁ výhoda.

 • 5. 7. 2013 16:08

  kendy (neregistrovaný) ---.81.broadband3.iol.cz

  Já souhlasím, Fayn byl pro mě dobrý, dokud nezačli měnit tu technologii. Začali jim opravdu velké problémy, strašnou spoutsu lidí naštvali a stále se to s nima vleče. Například já jsme měl problém, který nebyl primární se změnou technologie, ale protože tahali horké brambory, tak neměli čas na běžné věci. Jelikož se situaci opakovala i nyní, už jsem to nevydržel a místo nekonečného čekání na jejich reakci jsem přešel k jinému poskytovateli­.TRVALO MI TO 5 MINUT. Zaregistroval jsem se, v nastavení telefonu vyměnil 3 údaje (tel.číslo, heslo a sip adresu) a volám. Když jsem byl spokojený s Fayn, o konkurenci jsem se nezajímal. Teď jsem zjistil, že to byla škoda. Byl jsem ke změněn donucen, ale nelituji. SKUTEČNĚ NEPLATÍM PAUŠÁL, ÚČTOVÁNÍ PO VTEŘINÁCH A CENY DO ZAHRANIČÍ JSOU VÝRAZNĚ LEVNĚJŠÍ. Fayn má 0,37 hal. a já teď mám 0,21 haléřů za minutu.

 • 8. 4. 2013 17:57

  Martin Kučera (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Místo nadávání měli ti zákazníci dávno zvednout kotvy.

  Fayn je synonymum nespolehlivosti a když vidím ty ceny, tak se divím, že se někdo nechá takhle okrádat!

  Účtování po minutách? Paušál? Co to má být?