Hlavní navigace

Názor k článku "Volili jste nás? Jste idioti." Anonymous napadli a změnili web brněnské KSČM od Seti - Proč by měly dostávat peníze církve, které byly...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 10. 2012 20:58

  Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz

  Proč by měly dostávat peníze církve, které byly založeny po r. 1989?
  Jak může katolická církev darovat něco, co jí nepatří? Můžete mi to objasnit? Třeba nějaká Apoštolská církev s cca 5 tisíci členy má dostat 1,056 mld, za co?

  Pokud by církev získala jen splátku náhrady a stát by přestal církev financovat, znamenalo by to je, že by neměly finance na svůj provoz a na opravu získaných nemovitostí.
  Tenhle argument mi příjde přitažený za vlasy. Takže oni dostanou zpátky nějaký majetek, ročně mají dostávat cca 1,9 mld náhrad a ještě k tomu bude pokračovat financování ve výsi cca 1,4 mld ročně, tedy celkem 3,3mld, aby měli chudáci na svůj provoz? Jako sorry, ale pokud něco chci a dostanu to, tak musím počítat s tím, že na to musím mít prostředky.

  Jsem zásadně pro odluku, ale odmítám takovéto hurá akce a zvýhodňování jedněch oproti druhým. Pokud někdo nemá na svůj provoz nebo opravy, ať to prodá a hezky zaplatí daně, jako všichni ostatní.