Hlavní navigace

Názor k článku Vývojáři: S opensource Swiftem Apple překračuje hranice uživatelů i vývojářů od h4x0r - Viděl jste vůbec někdy Siri v akci nebo...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 6. 2015 15:02

  h4x0r

  Viděl jste vůbec někdy Siri v akci nebo se jen s podobně laděnými kamarády utvrzujete v tom, že jde o satanovo dílo plné tendenční placené reklamy, které stvořil plechový velký bratr?

  Teď jsem ten můj původně teoreticky myšlený příklad udělal v praxi a nabídlo mi to restaurace s klientským hodnocením 3,5-4,5 na Yelpu (kde těch uživatelských recenzí u restaurací je často i několik set). Tyto recenze navíc mám navíc na dva kliky dostupné (první klik na vybranou restauraci, druhý klik na "xxx Reviews".

  A teď se ptám - uznáte nyní, že plácáte nesmysly o něčem, co vůbec neznáte, nebo přijdete s další spikleneckou teorií, jako že recenze na Yelpu jsou placené nebo že si Siri recenze náhodně generuje a vydává je za recenze na Yelpu (kde ve skutečnosti vůbec nejsou) nebo další paranoidní teorii o velkých bratrech a podplacených zmetcích?

  Mimochodem, co takhle vyhledávací služby jako Google nebo Seznam? Nepoužíváte, že? Mohou být tendenční v rámci placené reklamy. Co Lupu? Nečtete, že, protože může obsahovat tendenční prvky v rámci PR. Uff, to je teda síla.