Hlavní navigace

Názor k článku Vývojáři: S opensource Swiftem Apple překračuje hranice uživatelů i vývojářů od h4x0r - Čekal jsem, že nepřiznáte, že akorát vaříte z...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 6. 2015 15:37

  h4x0r

  Čekal jsem, že nepřiznáte, že akorát vaříte z vody. Už naposledy, protože si začínám připadat jak ve zvláštní škole.

  Postup bez Siri:
  1) Odemku telefon. Už to samo osobě znamená zadat dlouhé heslo. Pokud byste se chtěl šťourat v tom, proč ho používám, nic vám po tom není, prostě je moje svobodná volba ho používat a já ho používám. Takže to máme swipe a naťukat heslo

  2) Jsem v naposledy použité aplikaci. Stisk Home pro návrat na domácí obrazovku

  3) Výběr složky s mapovými aplikacemi

  4) Klik na Mapy

  5) Klik do vyhledávacího políčka a vepsání "Miami downtown". Klik na hledat

  6) Klik do vyhledávacího políčka a tam klik na vymazání stávajícího textu.

  7) Napsat "Japanese restaurant" a klik na Hledat

  8) Vylistují se mi - kýho ďasa, jaký div - ty samé restaurace, co mi normálně nabízí Siri. Kliknu na první z nich (Zuma). Označí se mi na mapě.

  9) Kliknu podruhé, zobrazí se mi její detaily.

  10) Kliknu potřetí a konečně mám ty zpropadené recenze

  Postup se Siri:
  1) Podržím tlačítko Home a řeknu "Show me japanese restaurants in Miami downtown". Během tuším dvou vteřin mám seznam patnácti restaurací.

  2) Kliknu na první (Zuma). Objeví se její detaily.

  3) Kliknu na 472 Revews

  A pak přijde nějaký trouba a bude mi tvrdit, že prokliknutím eliminuju výhodu, že není nutno odemykat mobil a někde něco vyhledávat. Ten trouba by si mohl všimnout, že v postupu se Siri žádné odemykání a vyhledávání není. Pouhé přidržení Home a pak dva kliky. Nic víc.

  Malá rada na závěr: když už o něčem chcete diskutovat, měl byste více naslouchat, pokud předmět diskuze neznáte. Když si budete neustále vymýšlet, jak je to špatné a co to dělá blbě a co to neumí, protože jste to v životě neviděl, vypadáte pak jako opravdový trouba. Můžete samozřejmě diskutovat o tom, zda je něco udělané dobře nebo zda je to více či méně užitečné, ale nesnažte se prosím vymýšlet umělé důvody pro to či ono.