Hlavní navigace

Názor k článku Windows -- kultura primitivů od kelo - Nejak taky nechápu smysl tohoto clánku a u...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 10. 2001 0:19

    kelo (neregistrovaný)
    Nejak taky nechápu smysl tohoto clánku a u vubec nechápu tu zást pana séfredaktora Netemu (kterou pozoruji uz dlouho) vuci uzivatelum Windows. Predstavte si, ze existují na svete lidé, kterí nemají tolik casu aby mohli trávit hodiny a hodiny denne u PC a studovat co který systém prinásí nebo naopak nedovoluje. Pokud prijdou do práce(nebo i domu), chtejí napsat dopis, vytvorit tabulku... Nepotrebují se vrtat ve zdrojácích nebo hledat nekde jak nastavit Linux aby se mohli pripojit k internetu ( to je teba pro zacátecníka témer neresitelný problém), ale to si Vy ve své slepote patrne neuvedomujete.
    Jenom tak mimochodem: tento komentár byl napsán na stroji, na kterém bezí RH 7.1, narozdíl od Vasich stránek, které zcela jiste nebyly napsány ani upravovány ve Vámi opevovaném systému, kdyz pouzívají kódování windows-1250. Kdo Vás nutí pouzívat Win? A kdyz Vás nikdo nenutí proc je tedy pouzíváte?:)

    A pro Lupu: to neumíte udelat web, kde by se dalo psat s cesky? Mozna, ze kdybyste se zacetli do nejakych zakladnich prirucek, tak reseni najdete.