Hlavní navigace

Názor k článku Za zboží se má platit. Jsou ale skladby zbožím? od Mablung - Add 1) Stát potřebuje politiky, lidé potřebují stát....

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 8. 2009 20:16

  Mablung (neregistrovaný) ---.75.broadband4.iol.cz
  Add 1) Stát potřebuje politiky, lidé potřebují stát. Tudít lidé potřebují politiky (a policajty, i když na ně v jednom kuse nadávají). Kvalita politiků je jiná otázka.
  Konečně někdo chápe že primárním cílem labelů je zisk. Label kašle na hudební vkus či kvalitu. Prostě vezme zboží, zkusí ho prosadit, vyinkasovat za to peníze. Jde o to, že byste se o daném zboží bez toho labelu prostě nedozvěděl.

  add 2) Největší poslouchanost mají rádia která omílají největší hity dokolečka a kterými každý intelektuál hlasitě pohrdá. Je to perfektní kooperace. Rádio chce vysokou sledovanost, tudíž musí nasadit hity. Hity mu dodá label který z toho má profit už v tom, že se zvyšuje známost jeho výrobku.
  Lidé si to neuvědomují, ale tyhle vazby se vyvíjely hodně dlouho a kdyby se najednou zrušili, začaly by se podobné vazby tvořit znovu. Možná by byly čistší a průhlednější, ale byly by.