Hlavní navigace

Názor k článku Zabraňte konci Google News, žádají španělští vydavatelé vládu od Eraf - Shodou okolností na území Španělska pobývám už třetím...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 15. 12. 2014 11:55

  Eraf (neregistrovaný) ---.43.115.242.dyn.user.ono.com

  Shodou okolností na území Španělska pobývám už třetím rokem..
  Je pravdou, že Malorka a vůbec celé Baleáry jsou malinko jinak zařízené ale co se internetových služeb týče lidé tu moc možností nemají..
  Tady neexistují služby jako náš Seznam či Atlas a podobně, kde si můžete spoustu věcí sjednotit na přehlednou domovskou stránku, která je k dispozici po otevření prohlížeče, kde si můžete zřídit mejla, vybrat si obsah k zobrazení a podobně..
  Tady je to prostě Google a jeho prázdná dom. stránka s polem pro vyhledání obsahu nebo Microsoft s Bingem a tunou reklam na úžasný Windows..
  Kdyby byl (nevím jestli je) Seznam i ve španělské mutaci, tedy nabízel by onu službu domovské stránky s mejlem a s nějakým výchozím vyhledáváním a obsahem i tady "BUM !"
  Revoluce a Google by se mohl jít s Microsoftem klouzat.. (spoň si to myslím)
  U nás je spousta přehledných služeb, každé město i obec už má internetovou stránku, kalendáře akcí a poskytují informace o dění kolem..
  Tady sotva něco najdete... jestli znáte pojme o bloudění španělskou vesnicí, pak o internetových službách to tu platí dvojnásob..
  Nějaké sjednocení, ani náhodou... Udělat ve Španělsku něco jednoduchého je prostě moc složité..
  To není jen příklad služeb Googlu.. Oni celkově si Španělé hrají že jsou (musí být) něco víc (asi jako USA) a tak vystrkují růžky kde se dá..