Hlavní navigace

Názor k článku Zircon Fire: první přijímač DVB-T/T2/HEVC s certifikátem „ověřeno“ u Českých Radiokomunikací od CCblue - Začnu ale doporučenýma, podle obshu článku :-) 1) USB...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 26. 10. 2016 11:04

  CCblue

  Začnu ale doporučenýma, podle obshu článku :-)

  1) USB vzadu - proč mi má třeba kabel od externího disku čumět dozadu?
  Jiný řešení je externí IR čidlo, takže by se to dalo někam komplet uklidit.

  2) Dálkové ovládání - proč proboha pořád používají tenhle typ, který se špatně používá?

  3) Důležité: Ladění - nové ladění nějakého multiplexu nesmí hnou s tím, jak jsem si to nastavil předtím! Proč se to vždycky promíchá?

  4) Nahrávání - přístroj nesmí být zablokován při nahrávání.
  Schopnost nahrát najednou víc programů z jednoho multipexu by nebyla špatná, ale není to nezbytnost. Ale chci mít možnost, když se nahrává, sledovat jinou nahrávku. U mojí TV Samsung to jde, tak nevím, proč by to nešlo všude.

  5) Jelikož bych takový přístroj nejspíš používal čistě jako PVR, tak bych HbbTV nebo něco podobného nepovažoval za potřebné.

  Takže, když něco testujete, tak bych rád viděl odpovědi na tyhle, pro mě zásadní body.
  V současnosti mě nic nenutí si DVB-T2 přístroj kupovat, ale pokud by se objevil nějaký nepředražený, který by uměl alespoň to, co jsem tu popsal, tak bych si ho klidně koupil. Ale asi nic takového pořád neexistuje.

  Mimochodem, dodávají velcí výrobci TV nějaké stb, tak aby se třeba doplnilo DVB-T2 a zároveň by se stávající televize a nový stb daly pořád ovládat jedním ovladačem?