Hlavní navigace

Názor k článku Zircon Fire: první přijímač DVB-T/T2/HEVC s certifikátem „ověřeno“ u Českých Radiokomunikací od anonym - Myslím, že spousta lidí bude zmatena, až zjistí,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 26. 10. 2016 20:13

    bez přezdívky

    Myslím, že spousta lidí bude zmatena, až zjistí, že sice mají nálepku "certifikováno", ale HbbTV, které se věřím bude čím dál tím víc probírat horem/dolem, tak není.

    Nemyslím si. Nějaké Hbb zajímá jen pár nadšenců v diskuzích, většina obyčejných konzumentů absolutně netuší co to vůbec je a pro běžný příjem to tudíž nepotřebují. Já naopak zcela jednoduchý přístroj bez miliónu zbytečných funkcí vítám, poněvadž po takových bude v tom přechodném období největší poptávka.
    Jsou daleko důležitější věci a to je především uživatelský komfort. Kdysi jsem si např. též na základě zde dobré recenze koupil přijímač od stejné firmy, konkrétně Zircon T2 HD a nadšen jsem tedy, mj. především kvůli rozhazování programů a problémům při přepínání formátů obrazu, což žádná krátkodobá recenze samozřejmě odhalit nemůže, nebyl a časem se ho honem rychle zbavil. Jsem tudíž zvědav zda-li se stejné neduhy neobjeví i u tohoto modelu.