Hlavní navigace

Názor k článku Zlé zákony jsou pryč, problémy zůstávají

  • 3. 2. 2012 10:17

    Scara (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Novináři, proberte se konečně... Proč lidí stahují a jak zastaralá generace řiká "Kradou"? Protože zprostředkovatelské společnosti okrádají občany a svými navýšenými cenami za "umění" alias čimdál tim horší brak, jim znemožnují jejich koupi.. A ne, každý občan nebere 30 tisíc měsičně, jak si asi vy myslíte.. Ano, už nejsme ve starověku a umění není zdarma, protože je pro občany, je to vydělečný podnik, ale jak vy píšete:
    "hcete, aby si výsledky vaší práce přivlastnili jiní? Bez toho, aby si vyžádali vaše svolení? Chcete, aby jiní z výsledků vaší práce těžili peníze a vy jste z toho neměli nic?" Ano.. Umělci nedostávají nic.. A PROČ? protože jim společnosti dávají 10% za to, že laskavě něco vydali.. a nechcete se podívat na to, jak by to mělo být???? Umělec bude mít zisk 90% ze svých děl a okradačské Lobby bude mít 10% zisku.. Ceny za originál a "autorská práva" budou max, 300,-, ovšem za velkofilmy nějaké kapacity a ne s... jako stmívání..PC elektronika zlevní o 40%, protože nebudeme platit "autorské poplatky" a NIKDO nebude mít právo mít přistup do meho pc bez meho svolení..
    Pak si tu dělejte ty svoje "protesty" proti "protestům" a řikejte si svoje "pravdy"... protože jestli ACTA vejde v platnost, vy drazí novináři, budete také biti jako žito, protože i vy kradete.. kradete myšlenky ve větách již dávno mrtvých..