Hlavní navigace

Twitter.com

Svět se mění a přesto jen 39 % firem odpovídá zákazníkům na Twitteru

Dnešní zákazníci jsou sociální natolik, že si na netekoucí vodu raději postěžují na sociálním profilu vodáren. Zákaznická linka je už pro ně příliš složitá.

Daniel Dočekal

2. 4. 2014 11:03
Doba čtení: 1 minuta

Řada účtů na Twitteru hacknuta, Twitter resetuje hesla

Pokud jste dostali e-mail od Twitteru, že vaše heslo k účtu bylo změněno, berte to vážně. Znamená to, že se hackerům podařilo získat přístup k vašemu účtu na Twitteru. A v řadě případů ho stihli i využít k tomu, že na něj vložili vlnu spamu a odkazů na věci poměrně pochybné. Mail, který od Twitteru obdržíte vypadá na počátku velmi pravděpodobně takto: „Twitter believes that your account may have been compromised by a website or service not associated with Twitter“  a zpět ke svému účtu se…

Daniel Dočekal

8. 11. 2012 16:18
Doba čtení: 1 minuta

Tweet znovuzvoleného prezidenta Obamy se stal nejoblíbenější zprávou na Twitteru v historii

Tweet Four more years (čtyři další roky), který na svém účtu společně s fotografií, na které objímá svou manželku Michelle, zveřejnil znovuzvolený prezident Spojených států Barack Obama, se stal nejvíce sdíleným tweetem v historii. Za deset hodin od zveřejnění zaznamenal téměř 650 tisíc retweetů.

Martin Vyleťal

7. 11. 2012 15:43
Doba čtení: do minuty

Twitter zrušil možnost použití animovaných GIFů v profilových obrázcích

Od úterý není možné jako profilový obrázek (Profile Picture) nahrát animovaný GIF. Pokud ho používáte, zůstává aktivní, ale nový se vám již nahrát nepodaří. V nápovědě k profilovým obrázkům je přímo uvedeno, že Twitter nepodporuje animované GIFy („Twitter does not support animated GIFs“). Původně bylo možné animované GIFy nahrát a používat (například tak, že jste je přejmenovali na .PNG a nahráli v této podobě).

Daniel Dočekal

21. 9. 2012 10:56
Doba čtení: 1 minuta

Hvězdou zahájení olympiády na Twitteru byl ... Mr. Bean (a také české holínky neboli #wellies)

Podle Twitteru se největší špička v komunikaci na Twitteru v průběhu zahajovacího ceremoniálu konala, když se objevil Rowan Atkinson (neboli Mr. Bean). Na Twitteru můžete tweety týkající se olympiády sledovat například prostřednictvím hash tagu #olympics. @lyssaslounge komentuje české holínky Na českém Twitteru hash tagy týkající se olympiády obsadily takřka kompletně začátek žebříčku trendů (viz www.klaboseni.cz). Mimořádnou pozici si získal i #wellies, tedy narážka na famózní české holínky,…

Daniel Dočekal

28. 7. 2012 8:40
Doba čtení: 1 minuta