Hlavní navigace

Expandujte snadno s vašim e-shopem na Facebook

Facebook je dnes fenoménem a zároveň nesmírně mocným jak komunikačním, tak i marketingovým médiem. Denně ho navštíví zhruba 2 milióny Čechů a každý průměrný uživatel je zde zhruba 5 hodin.
29. 4. 2011

Sdílet

Je tak evidentní, že se zde pravidelně vyskytuje velké množství potencionálních zákazníků, které by mohlo zboží z vašeho e-shopu, oslovit. Proč se tedy nepokusit jim ho přímo nabídnout? E-shop na Facebooku od Shoptet.cz dokáže rozšířit vaše stávající aktivity v internetovém obchodování na tuto sociální síť a to samozřejmě se všemi výhodami, které přináší. U nás to není pouze o e-shopu na Facebooku, ale o komplexním řešení, které navýší prodej a logicky i vaše zisky.

Co vám náš e-shop na Facebooku nabídne?

E-shop na Facebooku v podání Shoptet.cz se v první řadě snaží beze zbytků využít veškeré funkce, které jsou v tomto prostředí k dispozici. Mít zde pouze seznam zboží, nebo Facebook e-shop bez návaznosti na ten klasický, je doslova k ničemu. Náš Facebook e-shop vám, respektive vašim zákazníkům, dá možnost hodnotit jednotlivé zboží díky klasickému tlačítku „To se mi líbí“. Průzkumy jasně dokazují, že zákazníci mají mnohem raději produkty, které jsou hodnocené, případně dokonce komentované, což náš Facebook e-shop také umožňuje díky implementované diskusi u každého produktu. Když jsme zmiňovali, že tato modifikace umí i to, co klasický e-shop, jsou to především funkce bannerů, možnost vkládání detailního popisku ke každému produktu a vyhlašování slevových akcí.

Jednoduše řečeno jsme zajistili, aby byl náš e-shop na Facebooku pro klienty efektivním rozšířením stávajícího obchodu, nikoliv pouze vloženým seznamem zboží, na který nemohou zákazníci nijak reagovat. Vy si tak budete moct vytvořit komunitu stálých zákazníků na sociální síti a z druhé strany vaši klienti budou v prostředí, které dobře znají (náš modul přesně následuje grafické rozhraní Facebooku), a kterému důvěřují, což je pro jejich nákupní aktivitu další kladný podnět.

Jak vypadají již hotové e-shopy od nás?

Vše pro fandy NHL

E-shop Fanda-NHL.cz

Outshop

E-shop Outshop

Japa Shop Tomia Okamury

E-shop Japa Shop

Hodinky Sport

E-shop Hodinky-sport.cz

Představení Shoptet.cz

Služba Shoptet.cz poskytuje svým zákazníkům moderní e-shopy k pronájmu, ale vytváří i varianty přesně na míru. Samotný e-shop samozřejmě nemůže v dnešní konkurenci uspět, a tak mají naši klienti k dispozici i účinné marketingové nástroje, intuitivní systém, který ušetří čas při každodenní správě a originální webdesign. Zároveň si lze u nás vybrat z velkého množství doplňkových modulů, jakými jsou například velkoobchodní modul, různé platební metody a jazykové mutace, automatická PDF fakturace, nespočet slevových a věrnostních modulů, dárkových kupónů apod. Vzhledem k tomu, že náš e-shop neustále vyvíjíme a přizpůsobujeme moderním trendům, je jedním z nejnovějších dostupných modelů pro naše zákazníky právě i e-shop na Facebooku.

Slevová akce

Náš e-shop na Facebooku v současnosti navíc doprovází slevová akce, kterou už několik desítek zákazníků využilo. Pokud si tento modul Facebook e-shop od Shoptet.cz objednáte do konce dubna, získáte provoz tohoto modulu na první dva měsíce naprosto zdarma. To vám umožní si veškeré funkce vyzkoušet a uvidíte sami, zda to bude mít dopad na prodej a jestli právě vy máte část své cílové skupiny na Facebooku.

Dáváme vám možnost si zdarma vyzkoušet provozování e-shopu na Facebooku společně s tím klasickým, tak proč jste to ještě nezkusili?