Hlavní navigace

Kdo se zajímá o Apple, čte Letem světem Applem!

Zajímáte se produkty a novinky ohledně společnosti Apple? Pak určitě nesmíte minout stránku www.letemsvetemapplem.eu, která každý všední den přináší nové informace o společnosti, která se za posledních 10 let stala jednou z nejhodnotnějších značek světa.
1. 11. 2011

Sdílet

Letem světem Applem urazilo za posledních několik let své existence dlouhou cestu, nicméně jeho poslání se nezměnilo. Cílem redaktorů je přinášet nejčerstvější informace, recenze a samozřejmě návody. V současné době může LsA nabídnout minimálně 3 dlouhé články každý všední den a také řadu bleskovek, které jsou od běžných článků odděleny, címž je docíleno maximální přehlednosti a také aktuálnosti.

Během každé keynote (představení nových produktů společnosti Apple) pořádá LsA online přepis, ve kterém se dozvíte vše důležité o nových produktech v reálném čase.

Důležitým faktorem úspěšnosti LsA je samozřejmě čtenářská komunita. Ta v současné době čítá přibližně 3300 fanoušků na sociální sítí Facebook a 600 followerů na mikroblogovací síti Twitter. Magazín má v současné době zhruba 50 000 unikátních návštěvníků každý měsíc a 15 000 přístupů denně.

Letemsvetemapplem samozřejmě spolupracuje s několika dalšími médii. K nejvýznamnějším partnerům patří Lidové noviny, které vydávají články publikované na LsA ve speciální rubrice H(i)tech v elektronickém vydání. To lze zakoupit přes aplikaci, která je zdarma dostupná v elektronickém obchodě s aplikacemi App Store pro mobilní telefony iPhone, multimediální přehrávače iPod Touch a tablety iPad. Server byl citován také mnoha zahraničními médii, jedná se například o Macrumors.com, Appleinsider.com, Cultofmac.com, Mactechnews.de, 9to5mac.com, myApple.pl, Tuaw.com a o mnohé další. Server také pravidelně citují média, mezi které patří například novinky.cz, časopis Marketing and Media, Lidové noviny, Trend.sk a další. Šéfredaktor Roman Zavřel byl také hostem ve vysílání ČT24. Letem světem Applem spolupracuje s internetovým prodejcem, společností iseed.cz.

Rádi bychom poděkovali stávajícím fanouškům za přízeň a podporu, bez vás by LsA nebylo tam, kde je teď. Děkujeme.

Více informací na www.letemsvete­mapplem.eu.