Hlavní navigace

Kdo se zajímá o Apple, čte Letem světem Applem!

Zajímáte se produkty a novinky ohledně společnosti Apple? Pak určitě nesmíte minout stránku www.letemsvetemapplem.eu, která každý všední den přináší nové informace o společnosti, která se za posledních 10 let stala jednou z nejhodnotnějších značek světa.

Sdílet

Letem světem Applem urazilo za posledních několik let své existence dlouhou cestu, nicméně jeho poslání se nezměnilo. Cílem redaktorů je přinášet nejčerstvější informace, recenze a samozřejmě návody. V současné době může LsA nabídnout minimálně 3 dlouhé články každý všední den a také řadu bleskovek, které jsou od běžných článků odděleny, címž je docíleno maximální přehlednosti a také aktuálnosti.

Během každé keynote (představení nových produktů společnosti Apple) pořádá LsA online přepis, ve kterém se dozvíte vše důležité o nových produktech v reálném čase.

Důležitým faktorem úspěšnosti LsA je samozřejmě čtenářská komunita. Ta v současné době čítá přibližně 3300 fanoušků na sociální sítí Facebook a 600 followerů na mikroblogovací síti Twitter. Magazín má v současné době zhruba 50 000 unikátních návštěvníků každý měsíc a 15 000 přístupů denně.

Letemsvetemapplem samozřejmě spolupracuje s několika dalšími médii. K nejvýznamnějším partnerům patří Lidové noviny, které vydávají články publikované na LsA ve speciální rubrice H(i)tech v elektronickém vydání. To lze zakoupit přes aplikaci, která je zdarma dostupná v elektronickém obchodě s aplikacemi App Store pro mobilní telefony iPhone, multimediální přehrávače iPod Touch a tablety iPad. Server byl citován také mnoha zahraničními médii, jedná se například o Macrumors.com, Appleinsider.com, Cultofmac.com, Mactechnews.de, 9to5mac.com, myApple.pl, Tuaw.com a o mnohé další. Server také pravidelně citují média, mezi které patří například novinky.cz, časopis Marketing and Media, Lidové noviny, Trend.sk a další. Šéfredaktor Roman Zavřel byl také hostem ve vysílání ČT24. Letem světem Applem spolupracuje s internetovým prodejcem, společností iseed.cz.

Rádi bychom poděkovali stávajícím fanouškům za přízeň a podporu, bez vás by LsA nebylo tam, kde je teď. Děkujeme.

Více informací na www.letemsvete­mapplem.eu.