Hlavní navigace

FairList

Podporujeme všechny zájemce o jazykové vzdělání. Díky sdílení zkušeností studentů je výběr jazykového kurzu na FairListu hračka.

Cílem projektu FairList je zlepšit dosažitelnost kvalitního jazykového vzdělání. Zpřehledňujeme trh a usnadňujeme lidem výběr jazykových kurzů. Chceme zavést fair-play do světa jazyků.

 A to zejména prostřednictvím našich stránek www.fairlist.cz, kde mohou studenti a absolventi hodnotit jazykové kurzy a na základě tohoto hodnocení usnadnit zájemcům výběr.

A neomezujeme se jen na jazykové školy, dáváme možnost i soukromým lektorům být vidět stejně jako velké jazykovky. Každý si nemůže dovolit obrovské propagační kampaně. A spousta kvalitních učitelů na volné noze je kvůli tomu přehlížena. Na FairListu na velikosti nezáleží.

 Vedle podpory zájemců o jazykové vzdělání pomáháme i vzdělavatelům pracovat na kvalitě svých služeb. Poskytujeme jim cennou zpětnou vazbu na jejich metody a postupy. Díky tomu se mohou neustále zlepšovat.

Při vývoji stránek FairList.cz jsme vynaložili maximální úsilí proto, aby byly co nejvíc užitečné a přínosné učitelům i studentům. Věříme, že s naší asistencí si můžou být navzájem mnohem více prospěšní.

Zájemce o studium podporujeme dále i poskytováním stipendií na jazykové kurzy, pořádáním pravidelných konverzací, či vedením blogu s obrovským množstvím zajímavých a hlavně užitečných informací.

Jméno firmy FairList s.r.o.
Web startupuhttp://www.fairlist.cz/
ZakladateléTížek, Danč, Smutek, Jankó