Hlavní navigace

FlowReader

FlowReader je osobní webová čtečka novinek představující nový směr, jak propojovat online obsah s RSS feedy a příspěvky ze sociálních sítí jako Facebook či Twitter.

FlowReader je osobní webová čtečka novinek představující nový směr, jak propojovat online obsah s RSS feedy a příspěvky ze sociálních sítí jako Facebook či Twitter. Jedná se o jednoduchou a efektivní cestu, jak být informován o čerstvých novinkách a trendech z vašeho odvětví. Uživatelé mohou filtrovat své feedy, ukládat informace pro pozdější čtení do nástrojů jako Pocket, i sdílet zajímavý obsah prostřednictvím sociálních sítí či služeb jako Buffer.
Náš tým nevěří, že RSS je mrtvým konceptem, je však nutné ho zmodernizovat, aby vyhověl aktuální situaci pod vlivem sociálních médií. FlowReader je čtečkou nové generace poskytující silný základ pro ty, kteří hledají rovnováhu napříč svými zdroji obsahu. Jde o personalizovaný nástroj kombinující tradiční cesty se sociálním obsahem.
V budoucnu, věříme, že budeme schopni integrovat podporu pro další sociální média jako např. Google+, Instagram a další. Zároveň plánujeme rozvoj v oblasti mobilních aplikací.
Jméno firmy Wikidi a.s.
Web startupuhttp://flowreader.com/
ZakladateléMichal Illich
screenShot