Hlavní navigace

Hudebně-lektorský portál: ChciLekci.cz

ChciLekci.cz je unikátní projekt, jehož cílem je snoubit čistě HUDEBNÍ nabídky a poptávky výuky.

Tento portál je jedinečný v tom, že nemá za cíl nabízet všechny obory lidské činnosti, ale cílí pouze na jednu oblast, a tou je hudba. V zájmu zakladatelky je to, aby se na web soustředili pouze lektoři, kteří vyučují různé hudební obory a zájemci pouze o hudební výuku. 

Portál vznikl teprve nedávno (listopad/2015) a jeho vizí není kvantita, ale kvalita. Tvůrci se snaží neustále službu zdokonalovat a nabízet další a další možnosti, které vylepší způsob prezentace lektorů, ale také zájemcům o výuku umožní ucelenější a přehlednou nabídku lektorů.

Zakladatelka Vlaďka Křenková se při tvorbě tohoto portálu inspirovala vlastní zkušeností s konkurenčními portály, možnostmi propagace a s ní spojenými finančními náklady, a proto se snaží službu udělat co nejvíce efektivní právě pro hudebníky. Celý registrační proces je zcela zdarma a především proviznímu systému se chtěli tvůrci obloukem vyhnout.

Velikou výhodou je, že zájemci o výuku mohou v případě zájmu o konkrétního lektora tohoto lektora kontaktovat přímo, protože jeho kontaktní údaje jsou zveřejněny. Pokud si zájemce nevybere, má možnost vystavit poptávku se svými kontaktními údaji, které ale veřejnost z důvodu bezpečnosti neuvidí. K těmto údajům má přístup pouze registrovaný lektor. To je jedna z výhod, kterou portál ChciLekci.cz nabízí.

Tým v čele s Vlaďkou Křenkovou ale tímto nápadem nekončí. Do budoucna má v plánu nejen řadu vylepšení na ChciLekci.cz, ale také tvorbu dalších portálů propojených hudební tématikou. Více už Vám ale neprozradí. Nechte se překvapit. 

Jméno firmy ChciLekci.cz
Web startupuhttp://www.chcilekci.cz
ZakladateléVlaďka Křenková