Hlavní navigace

Uniplicator

Představte si UNIPLICATOR jako vlastní osobní továrnu ve Vašem počítači, která vyrobí téměř jakýkoliv plastový předmět, o který požádáte a ve velice krátké době ho dodá až na Váš stůl.

Jsme začínající technologická společnost, která Vám již brzy nabídne unikátní službu umožňující vyrábět reálné plastové předměty přes internet pomocí 3D tisku.

Jednoduše vložíte svůj 3D model do formuláře na našich stránkách, vyberete si barvu, materiál a kvalitu tisku, a my poté Váš model vyrobíme jako reálný funkční předmět a zašleme Vám jej poštou. Nabízíme také přípravu 3D modelů na zakázku nebo výběr z hotových modelů na našich stránkách.

Díky využití open-source technologií Vám můžeme nabídnout nejnižší cenu na trhu při zachování velmi dobré kvality vyráběných předmětů. Nabízíme Vám alternativu k současné situaci koncového zákazníka, který si je nucen vybírat z úzké škály sériově vyráběných produktů.

Pomocí našich služeb budete mít možnost přizpůsobit si výrobky svým vlastním představám a nárokům, a aktivně tak zapojit do výrobního procesu svou jedinečnou imaginací.

Jméno firmy Uniplicator
Web startupuhttp://www.uniplicator.com
ZakladateléPavel Pribel, Petr Hromek, Kateřina Musilová