Hlavní navigace

Workswell s.r.o.

Společnost Workswell s.r.o. představuje dosud unikátní termovizní systém Workswell Infrared UAV pro bezpilotní letecké systémy či drony. Jedná se o lehký systém, který může disponovat rozlišením až 640 x 512 pixelů, teplotní citlivostí 0.05°C a může zaznamenávat kontinuální video nebo snímky. Systém také nabízí řadu palet a alarmových (bezpečnostních) módů, které lze kombinovat s kamerou ve viditelném spektru.

Společnost Workswell s.r.o. je technologickou, vývojovou a obchodní společností působící na českém a slovenském trhu se sídlem v Praze a pobočkou v Rožnově p. Radhoštěm a Žilině. Jedním z hlavním cílů společnosti je rozvoj a aplikace nových trendů v oblasti bezkontaktního měření teploty pomocí termografických kamer, jejich dodávky do odvětví průmyslu, stavebnictví, potravinářství, chemického průmyslu, bezpečnostních technologií a také jejich integrací do průmyslových procesů jako prvek vstupně-výstupní kontroly.

Společnost Workswell s.r.o. zastupuje několik světových výrobců termografických kamer, které dodává na český a slovenský trh, participuje při výrobě a návrhu nových produktů a spolupracuje při vývoji softwarových řešení na míru.

Mezi hlavní cíle společnosti patří rozvoj oboru bezkontaktního měření teploty prostřednictvím přednášek, školení a seminářů, které společnost organizuje několikrát ročně s cílem představit nové možnosti a aplikace termografických kamer v praxi. Společnost Workswell s.r.o. je členem Asociace technických diagnostiků, je schválených školícím pracovištěm „Technik diagnostik termografie“ v České republice a několikrát ročně pořádá týdenní přípravný kurz pro získání mezinárodně uznávaného certifikátu „Technik diagnostik termografie“.

Jméno firmy Workswell s.r.o.
Web startupuhttp://www.workswell.cz
ZakladateléJan Sova, Jan Kovář, Adam Švestka