Kdy padne oligopol? Přijďte na NetClub s radním ČTÚ Ondřejem Malým

V květnovém NetClubu bude s moderátorem Petrem Koubským debatovat člen Rady Českého telekomunikačního úřady Ondřej Malý. Své dotazy mu můžete ve středu 29. května položit i vy.

Ondřej Malý pracoval jako novinář specializovaný nejdříve na počítačové hry, poté na IT a telekomunikace. Jako jeden z nejhlasitějších kritiků přístupu ČTÚ k cenové politice mobilních operátorů byl v březnu 2012 jmenován do rady úřadu.

Jak se mu po více než roce ve funkci podařilo úřad změnit? Má ČTÚ dostatečné páky na oligopol, který vládne mobilnímu trhu? Je pozice ČTÚ vůči operátorům pevnější než dřív? A proč zavedli operátoři „neomezené“ tarify právě teď?

Jedním z hlavních úkolů ČTÚ pod vedením nedávno zvoleného šéfa je dokončení nové aukce na mobilní kmitočty. To staré totiž předchozí předseda Rady ČTÚ nečekaně zrušil a těsně před svým odchodem stihl ještě nalinkovat podmínky nové aukce. Kdy se čtvrtého mobilního operátora dočkáme? A přinese zákazníkům lepší a levnější služby?

KL_NOMINACE

Na tyto a další otázky moderátora Petra Koubského bude Ondřej Malý odpovídat na květnovém NetClubu, který proběhne 29. května v pražské Galerii Café Louvre.

Registrace na NetClub jsou otevřené na této stránce.

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 22. 5. 2013 13:06

Školení: Obsahová strategie a content marketing

  •  
    Proč je obsahový marketing výrazným trendem.
  • Jak navrhnout užitečnou obsahovou strategii.
  • Jak zlepšit workflow a výsledky copywritingu.

Detailní informace o školení content strategy »