Hlavní navigace

ADIS měl výpadek. Podle Finanční správy to na chod EET nemělo vliv

13. 6. 2017

Sdílet

Aktualizováno 14:17: Záhada odhalena.

Černo. Nad zeleným grafem služby HlídačEET se ještě ráno smrákalo. Rostoucí černý mrak tvořily chybové hlášky ve znění „Výpadek EET portál přihlášení“. Podle provozovatele serveru jen vypadl daňový portál. A nejde o první a zřejmě ani poslední výpadek systému ADIS. 


Zdroj: HlídačEET

„Speciálně u ADIS to není první výpadek. Je už opakovaný a několikátý. Každopádně tenhle zatím aspiruje na jeden z největších,“ tvrdil během dopoledne provozovatel serveru HlídačEET Michal BláhaNakonec se ale mraky po obědě rozptýlily a služba se rozbíhá.

„Finanční správa dnes zaznamenala částečnou nedostupnost webové aplikace EET na Daňovém portálu. V tuto chvíli je podnikatelům nedostupné menu Správa údajů evidence tržeb. Nyní intenzivně pracujeme na odstranění problému. Očekáváme, že tato část aplikace bude znovu plně přístupná v řádech několika hodin. Zdůrazňujeme, že tyto problémy nemají absolutně žádný vliv na plynulost evidování tržeb a jejich příjem z pokladních zařízení do systému EET,“ vysvětluje mluvčí Finanční správy Petra Petlachová

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).