Hlavní navigace

Podcast Lupa.cz

V podcastu, který běží od poloviny roku 2018, zpovídáme zástupce české e-commerce, IT scény, mediálních domů i osobnosti z dalších souvisejících oborů.

Jak nás můžete poslouchat? Stačí mít k dispozici počítač, tablet nebo jen mobilní telefon. Nejjednodušší cestou je využití speciální aplikace. Například mobily nebo tablety od značky Apple už mají aplikaci na poslech podcastů nainstalovanou. Můžete si ale najít i jinou aplikaci, která vám vyhovuje více, populární je například aplikace Overcast.

Řadu variant nabízí i systém Android. Google nabízí vlastní aplikaci Google Podcast, oblíbené jsou například aplikace Pocket Casts (funguje i na iOS) nebo Player FM (funguje také na iOS).

S jejich pomocí najdete podcast, který chcete poslouchat, a stát se jeho odběratelem přes volbu Odebírat (anglicky Subscribe). Aplikace vám dá vědět, že vyšel nový díl vašeho oblíbeného podcastu.

Podcast serveru Lupa.cz najdete na všech hlavních platformách: Apple PodcastsSpotifyPodBean, Google PodcastsAudiolibrixLecton

Související témata: Podcast, Videorozhovory

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).