Hlavní navigace

Apple Pay už začala nabízet i ČSOB a Poštovní spořitelna

5. 11. 2019

Sdílet

Apple Pay

Klienti druhé největší české banky a Poštovní spořitelny mohou konečně začít využívat mobilní platby prostřednictvím Apple Pay. ČSOB spustila platby prostřednictvím Apple Pay jako desátá banka v Česku.

I přes několikaměsíční zpoždění je tu ale malý háček, služba je zatím dostupná jen pro klienty, kteří používají platební kartu Mastercard, spuštění služby také pro platební karty VISA plánuje ČSOB v řádu několika týdnů.

„Našim klientům patří velké poděkování za trpělivost, se kterou na novou službu čekali. Uvědomujeme si, že jsme nepřišli se službou jako první a o to víc si ceníme toho, že nám naši klienti zachovali svou přízeň a budeme se jim toto čekání snažit vynahradit. Díky naší nové službě se stane bezkontaktní placení ještě více běžnou součástí našeho života, a to pro jakékoliv částky, ať velké či malé, pro které bude právě platba mobilem jednodušší a rychlejší než vytahování hotovosti z kapsy,“ prohlásil k pozdnímu spuštění služby Jan Sadil, člen představenstva ČSOB a vrchní ředitel zodpovědný za oblast Retail.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).