Hlavní navigace

Artová videotéka Aerovod spustila nový web, filmy půjčuje už i na předplatné

14. 10. 2019

Sdílet

Aerovod - web - video - filmy

Nabízet filmy, se kterými stojí za to trávit čas – to je motto videopůjčovny Aerovod, za kterou stojí distribuční společnost Aerofilms zaměřená především na artové snímky. 

Služba teď spustila novou podobu webu, který kromě vlastního videopřehrávače nabízí i další novinky. Tou nejpodstatnější je, že je většina filmů nově dostupná také v rámci předplatného. 


Za poplatek 150 Kč měsíčně (nebo 1650 Kč za rok) dostane divák přístup k asi dvěma stovkám z téměř 300 snímků v katalogu. Má to ale i svá omezení. „V tomto výhodném předplatném nemusí být k dispozici úplně všechny žhavé novinky. Režim předplatného je navíc omezen na spuštění maximálně tří filmů během jedné hodiny,“ upozorňuje Aerovod.

Mimo předplatné si diváci nadále mohou filmy pořídit i pro jedno přehrání (obvykle za 60 Kč) nebo si snímky přímo koupit a stáhnout (obvykle za 110 Kč). Jednotlivé filmy či předplatné je možné také darovat někomu jinému.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).