Hlavní navigace

Barrandov uvede další seriál, prý to bude „český Dallas“

Sdílet

Filip Rožánek 23. 10. 2019

Televize Barrandov odvysílá na státní svátek 28. října 2019 první část nového desetidílného seriálu Čechovi. Podle upoutávky, kterou už zařadila do vysílání, by měl běžet vždy v pondělí a ve středu v hlavním vysílacím čase.

Seriál vypráví o rodině úspěšného stavebního magnáta Jana Čecha, který má tři děti a společně všichni žijí ve velkém rodinném sídle. Chtěl by odejít do penze a rozhoduje se, kterému ze svých dětí předá rodinnou firmu. Jeho rozhodování je těžké, protože ani jedno z dětí nesplňuje jeho představy na sto procent. Jan proto začne brát v úvahu i svého nejstaršího vnuka.

Rodinnou ságu natočil na jaře režisér Tomáš Magnusek. Podle jeho slov ho inspiroval americký seriál Dallas, když ho v 90. letech odvysílaly české stanice. 


Autor: TV Barrandov

Rodinu Čechových tvoří herci Libuše Švormová, Kateřina Macháčková, Miloslav Mejzlík, Petr Batěk, Robert Cejnar, Andrea Elsnerová, Bára Šťastná, Tereza Němcová Petrášková a Tereza Ticháčková. Jednu z rolí ztvární také osobně Tomáš Magnusek.

„Tak jako si děcka a teenageři hrají s panenkami, autíčky, hrají hry, já jsem si z lega dělal panáčky a rozehrával jsem takovou pomyslnou rodinnou ságu. Neskutečně mě to fascinovalo a bavilo a řekl jsem si, že něco podobného jednou natočím. A stalo se!“ cituje režiséra web TV Barrandov.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.