Hlavní navigace

Barrandov uvede další seriál, prý to bude „český Dallas“

23. 10. 2019

Sdílet

Čechovi Autor: TV Barrandov

Televize Barrandov odvysílá na státní svátek 28. října 2019 první část nového desetidílného seriálu Čechovi. Podle upoutávky, kterou už zařadila do vysílání, by měl běžet vždy v pondělí a ve středu v hlavním vysílacím čase.

Seriál vypráví o rodině úspěšného stavebního magnáta Jana Čecha, který má tři děti a společně všichni žijí ve velkém rodinném sídle. Chtěl by odejít do penze a rozhoduje se, kterému ze svých dětí předá rodinnou firmu. Jeho rozhodování je těžké, protože ani jedno z dětí nesplňuje jeho představy na sto procent. Jan proto začne brát v úvahu i svého nejstaršího vnuka.

Rodinnou ságu natočil na jaře režisér Tomáš Magnusek. Podle jeho slov ho inspiroval americký seriál Dallas, když ho v 90. letech odvysílaly české stanice. 


Autor: TV Barrandov

Rodinu Čechových tvoří herci Libuše Švormová, Kateřina Macháčková, Miloslav Mejzlík, Petr Batěk, Robert Cejnar, Andrea Elsnerová, Bára Šťastná, Tereza Němcová Petrášková a Tereza Ticháčková. Jednu z rolí ztvární také osobně Tomáš Magnusek.

„Tak jako si děcka a teenageři hrají s panenkami, autíčky, hrají hry, já jsem si z lega dělal panáčky a rozehrával jsem takovou pomyslnou rodinnou ságu. Neskutečně mě to fascinovalo a bavilo a řekl jsem si, že něco podobného jednou natočím. A stalo se!“ cituje režiséra web TV Barrandov.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).