Hlavní navigace

Bezrealitky.cz nově propojí s pronajímatelem jen přes placený účet

11. 7. 2018

Sdílet

Bezrealitky.cz

Bezrealitky.cz spouští novou funkci, díky které je možné kontaktovat pronajímatele nemovitosti pouze s některým z předplacených účtů. Podle firmy to má oddělit vážné zájemce o pronájem od váhavých. „Bez účtu se zájemce o pronájem nedostane ke kontaktním údajům majitele ani nebude mít možnost se s ním spojit,“ uvádí Bezrealitky.cz.

Realitní služba také říká, že zájemci nyní čekají dlouho na odpověď a majitelé nemovitostí zase mají komplikovanější výběr. Na každý inzerovaný byt v průměru přijde 30 žádostí, u těch nejvíce žádaných pak 150 žádostí.

„Stáli jsme před rozhodnutím, jak vyřešit stále větší prodlevu v komunikaci mezi zájemcem a pronajímatelem, způsobenou vysokým množstvím reakcí na každý inzerát. Víme, že požadavkem předplaceného účtu z počátku některé uživatele zaskočíme, ale z testování máme pozitivní zpětnou vazbu. Klima na trhu s nemovitostmi se změnilo a vážný zájemce rozhodně nemá problém zaplatit korunu denně za přednostní odbavení. Ti váhaví naopak počkají, dokud pro ně nebude hledání opravdu aktuální,“ uvádí ke změnám výkonný ředitel Bezrealitky.cz Hendrik Meyer.

Z toto lze odvodit mimo jiné to, že současný napjatý stav na realitním trhu umožňuje zavádět podobné služby.

Základní předplacený účet (komunikace s majitelem a vyplnění informací o zájemci a jeho domácnosti) na Bezrealitky.cz vyjde na 99 korun na tři měsíce. Prémiový účet (upřednostňuje uživatele v komunikaci, umožňuje doložit bezdlužnost a dává mu informace o nových nabídkách v reálném čase) pak stojí 199 korun. Pro studenty, kteří se prokáží kartou ISIC, se nové podmínky vztahovat nebudou.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).