Hlavní navigace

Bezrealitky.cz spouští novou službu Nájem

16. 9. 2019

Sdílet

bezrealitky najem

Realitní server Bezrealitky spouští novou službu „Bezrealitky Nájem“, slibuje majitelům nemovitostí zajištění nájemce a kompletní správu nemovitosti.

Nová služba nabídne převzetí kompletní starosti o pronájem nemovitosti a majiteli vyplatí smluvený garantovaný nájem. Servis cílí především na majitele investičních bytů, zejména cizince a v cizině pobývající Čechy. Služba startuje tento týden pro Prahu a blízké okolí.

„Jako první na český trh zavádíme několikaměsíční předplatbu nájemného. Chceme tím pomoci majitelům, kteří drží byt nejčastěji jako investici. Tím, že jim vyplatíme při podpisu smlouvy nájmy za tři měsíce, získají částku, za kterou mohou okamžitě provést například dílčí rekonstrukci vlastního bydlení,“ říká Hendrik Meyer, ředitel portálu Bezrealitky.

Služba je založena na interním týmu specialistů pro pronájem a správu, kteří budou majitele zastupovat v rámci běžné agendy, ti jsou v současnosti 4 a majitelům mají být k dispozici v módu 24/7.

Pronajímané a spravované nemovitosti budou exkluzivně umístěny v nabídce portálu Bezrealitky, který by měla v dohledné době doplnit nová nájemní platforma.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).