Hlavní navigace

Bolt spustil rozvoz hotového jídla po Praze, vše má probíhat bezkontaktně

8. 4. 2020

Sdílet

Bolt food

Původem estonská alternativní taxislužba Bolt se připojuje k současnému trendu a spouští aplikaci pro rozvoz hotových jídel po hlavním městě.

Přes aplikaci Bolt Food je možné zatím objednávat dovoz jídel přibližně ze 100 restaurací, rozvoz funguje pouze v rámci hlavního města, do kterého se nepočítají některé později k Praze připojené obce.

Služba má fungovat tak, že budou kurýři zavážet objednávky v okruhu osmi kilometrů vzdušnou čarou od restaurace a doručení do 4 km od restaurace by mělo podle služby být v rámci úvodní promo nabídky zatím zcela zdarma.

Platby a předání jídla má fungovat výhradně bezkontaktním způsobem (platby probíhají kartou skrze aplikaci). „Kurýr jídlo donese na zákazníkem předem určené místo, na kterém ho podle domluvy zanechá. K osobnímu styku mezi řidičem a zákazníkem tedy vůbec nedochází,“ popisuje Roman Sysel, regionální manažer Boltu pro střední Evropu.

Bolt v březnu zpřístupnil nyní již zrušenou službu pro rozvoz základních potravin, právě ta se stala základním impulzem pro spuštění Bolt Food.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).