Hlavní navigace

Cartoon Network spouští projekt Ten správnej gang, tváří je youtuber Kovy

18. 4. 2019

Sdílet

Kovy v kampani pro Cartoon Network Autor: Cartoon Network

Dětský televizní kanál Cartoon Network spouští v Česku projekt Ten správnej gang. Tváří kampaně proti šikaně se stal youtuber Kovy. 

„Cartoon Network ve svých seriálech akcentuje dětská přátelství, jedinečnost každého dítěte, a především zdravé sebevědomí dětí. Víme, že se s šikanou potkalo mnoho našich mladých diváků, proto chceme společně s naším partnerem Linkou bezpečí a naším ambasadorem Kovym ukázat nejen dětem, že se mohou šikaně postavit nejen svým postojem, ale i zapojením důvěryhodného dospělého,“ uvedla Malgosia Chapmanová, ředitelka dětských stanic ve společnosti Turner Germany & CEE.

Kromě slovního a fyzického napadání se kampaň Cartoon Network vymezuje také proti kyberšikaně. Mezi její projevy patří například slovní útoky, pokusy o proniknutí na účet na sociální síti, vyhrožování a zastrašování, obtěžování prozváněním, vydírání, ztrapňování šířením fotografií, videí nebo zvukových záznamů.

Projekt dále podpořily společnosti O2, Skylink, T-Mobile a Digi TV.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).