Hlavní navigace

Česká Digi TV rozšířila svou satelitní a OTT nabídku o lifestylový kanál E!

4. 10. 2018

Sdílet

E! Entertainment

Od začátku října zařadil satelitní a OTT operátor Digi TV do své programové nabídky vysílání amerického lifestylového kanálu E! Stanice se soustředí na zprávy ze světa celebrit a příběhy z Hollywoodu. 

Satelitní diváci i předplatitelé internetové televize Digi2Go naleznou program E! lokalizovaný do češtiny už v základním programovém balíčku.

Věřím, že stanici, která vysílá zprávy ze světa celebrit, příběhy z Hollywoodu, seriály o celebritách, ale i živé přenosy z udílení cen Oscarů, Emmy nebo Grammy, uvítají především ženy, myslí si Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti Digi CZ.

Stanice E! vysílá od října novou dokumentární sérii o Ashlee Simpsonové a Evanu Rossovi, kteří se snaží skloubit životy rockových hvězd a čerstvých rodičů. Mezi dalšími seriály je třeba i ten věnovaný životům sester Kardashianových.

Zákazníkům OTT služby Digi2Go a satelitní Digi TV, kteří mají set-top box Kaon, se nový kanál objeví automaticky. Pokud se tak nestane, měli by set-top box restartovat. Uživatelé satelitní DIGI TV s CA modulem si mohou kanál E! naladit prostřednictvím následujících parametrů:

Kanál

TP

Freq

Pol

Symbol rate

SID

E!

ST TP4

12245

H

30000

4022

Kompletní seznam technických parametrů satelitní Digi TV je dostupný na webu operátora.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).