Hlavní navigace

Česká televize spouští novou aplikaci iVysílání pro Android TV

22. 6. 2022

Sdílet

iVysílání na Android TV Autor: Česká televize

iVysílání České televize je nyní dostupné i jako aplikace pro chytré televizory se systémem Android TV. Na aplikacích pro systémy dalších výrobců se pracuje a televize je uvede v průběhu roku. 

Rozhraní nabízí tematické členění obsahu, živé internetové vysílání bez nutnosti přijímat televizní signál, filtraci programů a nabídku pořadů určených pouze pro online vysílání. Součástí bude i vylepšený způsob vyhledávání a možnost spravovat oblíbené a rozkoukané pořady.

„Česká televize tímto krokem pokračuje v zásadních inovacích iVysílání, kdy po prosincovém startu další generace webu, březnovém spuštění zcela nových mobilních aplikací a dubnovém uvedení verze pro HbbTV navazujeme první Smart TV platformou a nadále pracujeme na rozvoji technologických systémů, nových funkcionalit i konkrétních distribučních platforem iVysílání,“ uvádí výkonný ředitel Nových médií České televize Marek Doležel.

Systém Android TV využívají více než dvě desítky výrobců chytrých televizorů, například značky Sony, Philips, Panasonic a další. 

Letos se dočkají také majitelé televizorů Samsung, LG, Panasonic a uživatelé systému Apple TV.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).