Hlavní navigace

Český Greenlight mění Sendit.gl na Loop.gl. Služba umí sdílet velké soubory s kolegy

5. 3. 2018

Sdílet

Loop.gl - cloud - úložiště

Česká digitální firma Greenlight restartovala své cloudové úložiště Sendit.gl. Služba dostala nové jméno Loop.gl a do povědomí se chce zapsat interaktivní kampaní. Umožňuje nahrávání a ukládání souborů do cloudu a jejich společné komentování s týmem spolupracovníků. Míří zejména na kreativce, fotografy a umělce.

Základní služby Loop.gl (5 GB místa a sdílení s až pěti lidmi) jsou zdarma, za více místa, více sdílení nebo například ochranu souborů heslem si musí zákazník připlatit 4 nebo 9 britských liber měsíčně

Česká firma Greenlight, která za projektem stojí, chce na projekt upozornit kampaní, která se z části odehrává online a zčásti v ulicích Londýna. Vyzvala umělce, aby od prvního března do úložiště nahrávali svá díla. Uživatelé pak o nich hlasují a vítězné kusy pak firma vystaví na 72 reklamních plochách v londýnských ulicích. Celkový vítěz má šanci získat cenu 10 tisíc liber.

Greenlight v roce 2016 založil podnikatel Tomáš Bača, bývalý majitel firmy Eyelevel. Ve stejném roce společnost spustila službu Sendit.gl, která se později přejmenovala na Loop.gl.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 3. 2018 22:54

    Nuda (neregistrovaný)

    Podle me existují takových služeb mraky, a to už léta. Snad i open source skripty na to jsou...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).