Hlavní navigace

Český rozhlas zahájil samostatné regionální vysílání pro oblast Karlových Varů

1. 11. 2018

Sdílet

Český rozhlas - logo Autor: Český rozhlas

Regionální vysílání Českého rozhlasu v Karlovarském kraji zahájil dnes dopoledne generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral. Nová stanice Český rozhlas Karlovy Vary chce zprostředkovávat posluchačům dění v regionu „jak zpravodajskou, tak publicistickou formou“.

Dostupnost regionálního vysílání patří dlouhodobě k prioritám Českého rozhlasu a jsem velice rád, že tímto okamžikem pokrýváme všechny kraje, uvedl Zavoral.


Autor: Karel Choc

René Zavoral

Novou stanici je možné naladit na frekvencích 96,7 FM pro Ašsko, 89,0 FM pro oblast Chebska, 103,4 FM na Jáchymovsku, 91,0 FM v Karlových Varech, 100,8 FM u Mariánských Lázní a 98,2 FM v oblasti Sokolovska. 

Nová regionální stanice nabídne posluchačům po celý týden v čase od pěti do devíti hodin speciální Dobré ráno z Karlových Varů a aktuality z regionu s názvem Dobré odpoledne každý všední den od dvou do čtyř hodin. Ve vysílacím schématu zároveň zůstanou plně zachovány veškeré oblíbené pořady, jako je Humoriáda, Česko země neznámá, Písničky pro vás, odpolední dechovka, Hobby magazín či zábavné víkendové pořady, dodal ředitel Českého rozhlasu Plzeň a Karlovy Vary Zdeněk Levý.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).