Hlavní navigace

Čeští TeskaLabs rostou a hledají nového investora

4. 4. 2018

Sdílet

TeskaLabs Autor: TeskaLabs
 • 8:30 – ve zprávě jsme opravili chybné cifry hospodářských výsledků

Mladá česká kyberbezpečnostní společnost TeskaLabs roztáčí kolečka. V roce 2017 dosáhla na hrubý zisk přes 254 tisíc dolarů, tedy zhruba kolem 5,3 milionů korun. Měsíční růst tržeb aktuálně činí 18 procent. Plánovaný cíl tržeb v letošním roce je 500 tisíc dolarů.

TeskaLabs chce nyní získat novou investici. Uvádí, že se shání po dvou milionech dolarů a má připravený 20procentní podíl.

Firma dříve získala 337 tisíc eur od Credo Ventures, StartupYardu nebo TechStars. Tohoto akcelerátoru se společnost dříve účastnila a stejně tak si Čechy do projektu IDEA vybralo Cisco. Teska se soustředí zejména na trh ve Velké Británii, kde sídlí i vedení. Vývoj se pak rozšiřuje v Praze.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 4. 2018 7:28

  Honza (neregistrovaný)

  Proboha, přečetl si někdo vůbec ten článek než ho zveřejnil?
  Hrubý zisk 254 mil. dolarů se rovná 53 mil. korun. No nevim, že by se přes noc tak rapidně změnila hodnota dolaru?
  Loni zisk 254 mil dolarů a letošní plán 500 tis. dolarů tržeb? Celý článek je jedna velká b..... Apríla bylo přes 4 dny...

 • 4. 4. 2018 11:06

  lupa.cz jsou už jako čučkaři

  Zkousim se zkousim dostat na webovou stranku https://www.teskalabs.com a odpovedi je prazdne nic. Po nekolika pokusech neco velmi pomalu prijizdi... Nemeli by spis jako uspesna IT firma hledat normalnejsi internetovou pripojku? Pingy nad 150ms naznacuji, ze se ta firma klati nad propasti a drat vede nekam do garaze.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).