Hlavní navigace

Chcete být ředitelem? Televize je hledá pro Brno a Ostravu

24. 1. 2020

Sdílet

ČT Brno Autor: Česká televize

Česká televize vyhlásila konkurzy na ředitele ostravského a brněnského televizního studia. Řediteli ČT Brno Janu Součkovi vyprší mandát na konci června 2020, ředitel ČT Ostrava Tomáš Šiřina odchází na konci února z osobních důvodů.

Výběrové řízení je otevřené a vícekolové. Nový ředitel ostravského studia by se měl ujmout funkce k 1. dubnu 2020, se čtyřletým mandátem. Ředitel ČT Brno by měl nastoupit k 1. červenci 2020, jeho mandát bude rovněž čtyřletý.

Uzávěrka přihlášek je 2. února 2020. Uchazeči pozvaní k osobnímu pohovoru budou muset nejpozději do 10. února 2020 odevzdat individuální práci o možnostech dalšího rozvoje příslušného televizního studia v rozsahu tří až pěti stran A4.

Kandidáti mají mít vysokoškolské vzdělání, prokazatelné zkušenosti s řízením týmů na úrovni vrcholového managementu v délce minimálně 3 let, schopnost vést a motivovat druhé, zkušenosti v oblasti řízení lidí, finančního řízení, PR a marketingu, nejméně pětiletou praxi v oblasti médií, audiovize či veřejné správy a předpokládá se orientace na mediálním trhu. Podmínkou je také čistý trestní rejstřík a případně negativní lustrační osvědčení (u mladších kandidátů už není nutné).

Podrobné podmínky výběrových řízení najdete na webu České televize.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).