Hlavní navigace

Chcete si zakódovat s cloudovým šéfem Microsoftu? Firma vás za ním odveze

11. 1. 2018

Sdílet

Scott Guthrie, Microsoft Autor: Jan Sedlák

Microsoft pokračuje v pořádání programátorských a technických akcí pod názvem The Azure Red Shirt Dev Tour. V rámci ní už za pár dní zamíří do Německa. Jednodenní sezení konkrétně proběhne 17. ledna v Berlíně a 18. ledna v Mnichově. Česku se akce vyhne, Microsoft ale pro zájemce připravil dopravu zdarma.

Pro ty, kdo se budou chtít dopravit do Berlína, Microsoft připraví odjezd z Brna. Do Mnichova se pak bude možné dostat z Prahy a Bratislavy. Stačí se registrovat.

Na Azure Red Shirt Dev Tour vždy přednáší výkonný viceprezident Microsoftu zodpovědný za cloud a enterprise byznysu Scott Guthrie. Po Nadellovi, který minulý rok navštívil Česko, je to jedna z nejvýše postavených a nejdůležitějších osob ve firmě. Guthrie na akci kromě přednášky nabízí také živé kódování.

O pár dní později se také v rámci Windows User Group koná akce v Praze. Do sídla zdejší pobočky Microsoftu dorazí Scott Hanselman (blog), který bude přednášet o tom, jak Redmond stále více využívá open source, a také o .NET Core.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.