Hlavní navigace

Chytrá televize Kuki nasadí novou verzi, bude i na Apple TV

19. 3. 2019

Sdílet

Kuki Autor: Smart Comp

Od pondělí 25. března 2019 uvidí zákazníci chytré televize Kuki postupně její novou verzi. Vývojáři přepracovali hledání pořadů a každý člen rodiny si bude moci založit vlastní profil. Na výsledné podobě se podílelo více než 300 zákazníků, kteří od loňského podzimu testovali beta verzi nové Kuki.

Nová Kuki bude dostupná ve více zařízeních, například v Apple TV, chytrých televizích od LG (s operačním systémem webOS) nebo ve webových prohlížečích. Aplikace bude tradičně k dispozici v televizorech s operačními systémy Android TV a TIZEN. Brzy se má stát součástí set-top boxů.

Hlavní změnou je vyhledávání podle názvů pořadů, podle žánrů, uživatelského hodnocení, ale také podle jmen herců a tvůrců. V nabídce je 34 tisíc titulů. „Konkurenční služba Netflix má dnes v nabídce zhruba 3000 filmů a přes 1500 seriálů. To je šestkrát méně pořadů ve srovnání s Kuki,“ uvádí vedoucí vývoje Marek Bukal.

Každý člen rodiny může mít vlastní profil synchronizovaný napříč zařízeními, na kterých Kuki běží. V něm si může nastavit i kvalitu obrazu, preferovaný jazyk, pořadí kanálů a další parametry.

Mezi prvními aplikacemi nové Kuki bude dostupná verze pro webové prohlížeče a Android TV. Následovat budou i verze pro další zařízení, závisí ale na délce schvalovacích procesů jednotlivých výrobců.

Služba zároveň představila nové logo a webové stránky, chce být víc vidět také na sociálních sítích.

Služba Kuki funguje od roku 2014 a je dostupná uživatelům v celé České republice i na Slovensku prostřednictvím libovolného internetového připojení. Funguje na principu měsíčního předplatného. Nabízí přes 140 televizních kanálů, dokáže nahrát 100 hodin pořadů a umožňuje sledovat TV vysílání až sedm dní zpětně. Poskytuje také široký výběr filmových hitů v HD rozlišení. Přehrávání je možné v televizi, počítači, tabletu nebo mobilním telefonu.

Podle údajů provozujících firem Smart Comp a Planet A v současné době běží na více než 100 tisících zařízení.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 3. 2019 10:42

  Ládík

  Máte naprostou pravdu. Tam se opravdu připlácí úplně za vše. Prý deset vylepšení, ale všechny za peníze. Když chci mít aspoň trošku slušnou nabídku dostanu se na 950 Kč. A to nepočítám to, že těch kanálů je málo. Je to celý špatně vymyšlený. V povinné nabídce je spoustu kanálů v SD, o které je zájem ale samozřejmě v HD kvalitě a ty jsou v nabídce volitelné. Takže když bych si je objednal, dostanu duplicitně i SD verzi o kterou nestojím a ponižuje mě množství kanálů které si můžu vybrat. Za tuto cenu by mělo být samozřejmost vše. Já u UPC platím za vše 530 Kč. U Kuki toho ani za 950 Kč nedostanu zdaleka vše max 70 kanálů.

 • 22. 3. 2019 8:35

  Petr

  Pry vybirejte ze 141 kanalu. Ani nechci spocitat, kolik by ty kanaly staly. Ta filozofie sluzby je uz od pocatku spatna. Jen tahat z lidi penize a davat jim zdanlivou svobodu ve vyberu kanalu. Nechapu ten jejich byznys plan.

 • 23. 3. 2019 17:02

  XYZ

  Taky se mi ten koncept výběru nelíbí, chybi plná nabídka. Navíc nejde často vybrat 1 program bez objednávky dalších 3, které nechcete, nebo nesmylné dělení programu vysílajících na jedné frekvenci a dělené časem na samostatné kanály (Horror film / CS film, .. ).

 • 26. 3. 2019 8:26

  XYZ

  Tak zkušenosti s užíváním jsou takové, že vedoucího vývoje by měli vyhodit. Je to pomalé, neohrabané a nelogické ovládání, pokud chcete sledovat pořad, tak nevíte kde jste. První dojem je, že pokud to nedodělají aby se to dalo používat pro sledování TV, tak je lepší odejit ke konkurenci. Za mě je to graficky pěkné, ale uživatelsky jeden velký průšvih. Pánové by si měli ujasnit ci chtějí - jestli IPTV a možnost sledování živých kanálů, což je evidentně až na 10 koleji, nebo si hrát na HBO GO, ale na to nemají. Pokud nabízím IPTV, tak to sledování TV by mělo být prioritou. Předpokládám, ze půjdou silou proti logice. Ni naštěstí se da vrátit k verzi 1. A pak asi změnit značku. Nevím kdo to testoval a vymýšlel, ale toto vypustit buď optavdu nepřemýšlel nebo TV vůbec nesleduje. Nemám rád, když někdo pokouší mé nervy za moje peníze. Takto fakt ne.. Je to pěkně a použitelné jen na videotéku ale HBO GO, ale to tak všechno. Tak snad to ještě dodělání nebo verze 2 je uživatelsky za mě momentálně propadák. A přitom by stačilo poměrně málo ke štěstí.

 • 22. 3. 2019 7:30

  bez přezdívky

  Nemáte naprostou pravdu. Je sice pravda, že za 400 člověk dostane opticky méně programů, ale to je tak celé. Zpětné shlédnutí mi stačí tak jak je v základu a to, že se platí za nahrané filmy nebo seriály je v pořádku, pokud to teda někdo potřebuje. Já od O2 jdu právě ke Kuki. Sice přijdu asi o 80 programů, ale na 90% jsem stejně nekoukal. Ale chápu, že pro spoustu zákazníků je důležitý celkový počet programů a je přitom fuk, že na valnou většinu se stejně nedívají...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).