Hlavní navigace

Moderátorem ranního vysílání CNN Prima News bude Libor Bouček

14. 1. 2020

Sdílet

CNN Prima News Autor: TV Prima

Televize Prima oznámila, že jednou z tváří zpravodajského projektu CNN Prima News bude Libor Bouček. Jeden z nejznámějších českých moderátorů se stane součástí týmu připravujícího několikahodinový ranní blok.

„Jeho nadšení pro kvalitní zpravodajství v kombinaci s obrovskou televizní zkušeností mě přesvědčilo, že je ideálním kandidátem,“ řekl Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

„Přijmout nabídku vytvářet ranní vysílání CNN Prima News a provázet jím je pravděpodobně největší výzvou mé kariéry. Chci zúročit svoji téměř dvacetiletou praxi jak v rádiích, tak i v nejrůznějších televizních pořadech, a být tak divákům nejlepším ranním společníkem na televizním trhu,“ prohlásil Libor Bouček. Kritérii CNN Prima News podle něj budou důvěryhodnost, rychlost, ale i srozumitelnost sdělení informací divákům. 

Moderátor, scenárista a dabér je spojený hlavně se zábavními formáty. Na Primě provázel reality show VyVolení, uváděl vědomostní show Máme rádi Česko nebo českou verzi soutěže Pevnost Boyard. Šestkrát uváděl Českou Miss, také několik vyhlášení ankety Český slavík Mattoni, podílel se na Superstar, moderoval taneční show Let’s Dance na Slovensku nebo talentovou show Hlas Česko Slovenska.

Rozhlasoví posluchači ho znají z Evropy 2 a Frekvence 1, v České televizi uváděl přenosy pěvecké soutěže Eurovision Song Contest. Zároveň si ho ale najímají organizátoři prestižních tenisových, fotbalových nebo hokejových šampionátů. V rádiu Evropa 2 Libor Bouček skončil.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Byla to jízda. 15 let. Absolutně svobodná a bezstarostná práce, na jejímž konci byli ti nejlepší posluchači. Byl to nespočet silnejch okamžiků, smíchu, trochy slz, pořádnej objem emocí. Chvíli jsme byli jedničkou na trhu, ale jsem přesvědčenej že skoro pořád jedničkou srdcí. Aspoň tak vnímám ty tisícovky ohlasů. Zažil jsem start facebooku i instagramu. Taky svatbu @patrikhezucky . Narození dvou synů @leosmares , tři pardubické tituly pro @pavelcejnar , začal nekonečnou debatu s @lucie.cerna_official , která bude pokračovat do smrti a vítal v éteru v premiéře @zorkahejdova a obdivoval jeji pevne pouto s @katkarihova . Nesmím zapomenout na řadu intimních, osobnich a potrebnych rad od @ondravodny . Nic nekončí, protože Evropu 2 nic nezastaví a bavit se s ní budete dál. A pořád. A já taky. Budu součástí silný masy posluchačů. A proč to píšu!? Protože vám, co jste mě za těch 15 let aspoň jednou poslouchali, chci ze srdce poděkovat. Takže DĚKUJU - a těším se, že se najdeme! Na začátku jsem byl čtyřiadvacetiletý ucho a odcházím jako devětatřicetiletej mladíček. To umí jen @e2cz #okamzik #15 #roky #CelejZivot #rychta #skrys #visjak #KonecJeVzdyJenZacatek #TakPriste #DEKUJU powered by friends from @frekvence1

Příspěvek sdílený Libor Bouček (@liborboucek),

Termín startu CNN Prima News dosud nebyl oznámen, televize neodhalila ani podrobnosti o ranním bloku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).