Hlavní navigace

CNN Prima News rozšiřuje večerní zpravodajství o relaci ve 23.00

18. 2. 2021

Sdílet

Zprávy+ Autor: TV Prima

CNN Prima News nabídne od 1. března zpravodajskou relaci i v pozdních večerních hodinách. Vysílat se bude od 23.00. 

„Večerní zprávy budou trvat třicet minut včetně počasí. Nebude to jen zpravodajský souhrn, budeme pro diváky zprostředkovávat aktuální vývoj klíčových událostí, o které není nouze ani v pozdních večerních hodinách a které mají možnost sledovat na CNN Prima News v průběhu celého dne. A chybět nebudou ani nejdůležitější očekávané události a novinky nadcházejícího dne,“ vysvětlil šéfredaktor Pavel Štrunc.

Zpravodajský blok se nedávno rozšířil o dopolední relace Zprávy+ v 10.30 a 11.30. Ty vedle tradičního přehledu nejdůležitějších informací dne nabízí i rozhovory o aktuálních tématech s hosty z řad politiků, komentátorů a lidí z veřejného dění.

Jednou z dílčích programových změn je prohození vysílacích časů pořadů Interview a K věci. Diskusní pořad s podrobným rozborem aktuálních událostí a témat s významnými postavami veřejného života K věci začíná od 12.30. Zajímavé příběhy a lidé v pořadu Interview startují v 17.30.

Průměrná sledovanost české CNN se podle peoplemetrového měření pohybuje kolem 0,5 procenta u diváků starších 15 let.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).