Hlavní navigace

Creative Dock v Česku mění šéfa, Vrána přichází z Unicornu

24. 7. 2018

Sdílet

Max Vrána, Creative Dock

Nejenom vývojářská společnost Creative Dock mění šéfa v České republice. Dosavadního ředitele Martina Pejšu nahrazuje Max Vrána, který přichází z Unicorn Systems. Tam pracoval na různých pozicích sedmnáct let, naposledy na postu ředitele zodpovědného za získávání obchodních zakázek a jejich realizaci.

Creative Dock vedle Česka působí také v Nizozemsku, Německu, Polsku, Dánsku a na Slovensku. Finanční výsledky nezveřejňuje. Martin Pejša nadále zůstává hlavním podílníkem společnosti.

Vrána se má nyní ve vedení mimo jiné soustředit na hledání nových mezinárodních příležitostí. „Zmíním čtyři věci, které jsou pro nás důležité. Za prvé stavět pro klienty inovativní firmy. Chci, abyste kdekoli v EU řekli Company Builder a lidem se vybavil Creative Dock. Za druhé ještě víc se zaměřit na oblast, se kterou jsme začali nedávno. Přestavování celých firem z pohledu produktů, procesů, vztahů se zákazníky apod. Za třetí investovat do vlastních projektů a nestavět nové byznysy jen pro zadavatele. A za čtvrté intenzivněji podporovat a synergicky propojit naše zahraniční pobočky. A tím vytvářet prostor pro zastoupení v zajímavých zemích, kde Creative Dock ještě není,“ přibližuje Vrána.

Creative Dock vytváří projekty pro další společnosti. Ve svém portfoliu má třeba fintech službu Zonky.cz nebo sdílení automobilů HoppyGo, které se letos spojilo se SmileCar.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).